top of page
WEB_moodi.jpg

Kad tika nolemts izstrādāt jaunu zīmola identitāti Talsu novadam, neviens nevarēja iedomāties, ka process būs gana sarežģīts, daudz jautājumu caurvīts un nebūt ne viennozīmīgs. Šajā saspringtajā situācijā lieliski palīdzēja Dizaina studijas “Teika”pieredze un prasmes visu salikt pa plauktiņiem, iedvest pārliecību, ka viss nebūt nav tik slikti, kā emociju uzplūdā tas var likties, un iedrošināšana nebaidīties turpināt.

 

Darbs ar pašvaldību noteikti prasa elastīgu domāšanu un reaģēšanu uz pēkšņu virziena maiņu – guvām apliecinājumu, ka šai komandai tas nav šķērslis. Tāpat sajutām mūsu vajadzību, vēlmju un būtības izpratni, niansētu pieeju uzdevumam, iedziļināšanos katrā jautājumā un idejas impulsā. Talsu novads ir ieguvis gaumīgu zīmolu un rūpīgi izstrādātas vērtības – drosme, cilvēcība, jēgpilnums – ko mums, katram novada cilvēkam, pulēt, iedzīvināt un ar ko lepoties.

Inita Fedko

Talsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas vadītāja

LMI TRANSLATIONS

GRAFISKĀ IDENTITĀTE

Talsu novads sprakšķ no enerģijas un darītgribas, no talantīgiem darītājiem un drosmīgiem sapņotājiem. Kurzemnieku tiešums un pašcieņa «ies un darīs» - katram cilvēkam, katrā ciematā vai pilsētā ir sava jauda un savs virziens, tomēr vīzija vieno: kopīgi veidota sava novada labākā versija. Pakalni ļauj ieraudzīt un izvirzīt augstus mērķus. Arī sev, vispirms, bet labākā versija taču nozīmē – katru dienu, katru lēmumu un darbu darīt kā labāko iespējamo. Un darīt visu tā, lai ir jēga, tā – lai dzalkstī: spīgo un mirdz!

lmi_2_1080x1080.png
lmi_1080x1080.png
lmi_gif.gif

CITI PROJEKTI

LMI_WEB_moodi_footer.jpg
bottom of page